Ana sayfa Haberler Bursa Evden Eve Eşya Taşımacılığı

Bursa Evden Eve Eşya Taşımacılığı

133
0

Bursa halkının nakliye ihtiyaçlarını karşılamayı kendisine görev edinen Evbil Nakliyat olarak sigortalı taşımacılık işlemleri gerçekleştirmekten asla vazgeçiyoruz. Sigortalı şekilde eşyaları taşıma ısrarımız sayesinde müşterilerimin her bir eşyası güvence altına alınmaktadır. Pek çok firma veya kendini nakliye şirketi olarak tanıtan kişiler sigortalı taşımacılık yapmaya yanaşmamaktadır. Maliyetleri daha da azaltıp daha fazla kar yapma isteği maalesef eşyaların tamamını risk altına atmaktadır. bursa evden eve nakliyat şirketimiz bu duruma şiddetle karşı çıkmakta ve evden eve nakliyat hizmetlerinin tamamını sigortalı olarak yapmaktadır. Bursa evden eve eşya taşımacılığı işlemlerimizi temin ederseniz siz de sigortalı taşınmanın mutluluğunu ve farkındalığını hissedebilirsiniz.

Sigortalı Taşınmak Neden Çok Önemli?

Eşya güvenliği için sigortalı nakliyat şarttır. olumsuz bir durum nedeni ile herhangi bir eşyanın başına bir şey geldiğinde bunu karşılamak taşıma işlemini yapan nakliyat şirketinin sorumluluğu altındadır. Eğer anlaştığınız nakliye firması sigorta yapmamış ve sigortasız olarak eşyalarınızı taşıyorsa zararınızı karşılama konusunda hiç istekli olmayacaktır. Hatta çoğu zaman karşınızda bir muhattap dahi bulma şansınız yoktur. Bunun başınıza gelememi için muhakkak sigortalı nakliye hizmeti almalısınız. Bursa evden eve eşya taşımacılığı firmamız tüm nakliyat işlemlerinde sigortayı standart olarak yapmaktadır. Eşyalarınız bizim için değerlidir. Bursa nakliyat şirketi olarak en küçük bir çiziğin oluşmasına dahi müsade etmemekte ve eşya güvenliğini yüzde 100 sağlayıp taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Sigortalı evden eve nakliyat faaliyetlerimiz ile siz de yeni ev adresinize güvenle taşınmaya ne dersiniz? Evet diyorsanız bursa evden eve nakliyat şirketimizi arayıp müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz. Taşıdığımız her bir eşyaya dünyanın en değerli eşyası gibi davranıyoruz. Eşyaların ezilip hırpalanmaması için profesyonelce tedbirler alıyoruz. Sigortalı taşımacılık işlemlerimiz ile de istenmeyen durumlara karşı hazırlığı ve tedbiri asla elden bırakmıyoruz.

Demontaj İşlemi Neden Gerekli?

Bursa evden eve eşya taşımacılığı hizmetlerinde demontajın apayrı bir yeri bulunmaktadır. Demontaj demek eşyaların sökümü anlamına gelmektedir. Taşınacak eşyaların bazılarının sökülmesi gerekmektedir. Çünkü bazı eşyalar sökülmeden taşınırsa zarar görebilirler veya sökmeden taşımak bile mümkün olmamaktadır. Bursa evden eve nakliyat şirketimizin demontaj ustaları geniş mobil ya takımlarından kitaplığa kadar gerekli her eşyayı büyük bir hüner sergileyerek sökmektedir. Evden eve nakliyatın daha kolay gerçekleşmesini sağlayan demontaj işlemi deneyim isteyen bir alandır. Herkes demontaj işlemini hakkıyla yapamamaktadır. Sökme sırasındaki küçük bir dikkatsizlik bile eşyayı mahvedebilmektedir. İşte tamda bu yüzden bursa nakliye firmamız bünyesinde en iyi demontaj ustalarına yer vermektedir. Çünkü eşyaların söküm işleminin ne kadar dikkat istediğini gayet iyi bilmekteyiz. Ev eşyalarının sökümü esnasında gözden kaçabilecek bir vida dah taşıma sırasında diğer eşyaalrı çizebilmekte ve maddi zarara sebebiyet verebilmektedir. Bunun olmaması için demontajı yapan ustaların defalarda eşyaları incelemesi ve hiç bir eksiğinin kalmamasını sağlaması gerekmektedir. Bursa evden eve eşya taşımacılığı şirketimiz demontaj işlemlerinde defalarca kontrol sağlamakta ve eşyaları asla riske atmamaktadır.

Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Demontaj işleminin bitmesiyle birlikte diğer adıma geçilir. Eşyaların her birinin doğru şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Doğru paketleme içinse en doğru malzemeler kullanılmalıdır. Nakliyat işlemlerinde eşyaların zarar görmemesi paketleme aşamasıyla da doğrudan ilgilidir. Evden eve nakliyat şirketimiz kaliteli ambalajlama ürünleri kullanmaktadır. Ancak sadece kaliteli malzeme kullanmak tek başına yeterli gelmemektedir. Her eşyayı kendine özgü özleliklerine dikkat ederek ambalajlamakta çok önemlidir. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz hem kullanışlı hem de dayanıklı ambalajlama ürünleriyle her eşyayı kendi özelliklerine dikkat ederek paketleyip nakliyeye hazırlamaktadır. Uzman paketleme ustalarımız işlerini dikkat içerisinde yapmakta ve eşyaların dayanıklı hale gelmesini sağlamaktadır. Paketleme yanlış veya eksik yapıldığında eşyalar taşınırken sarsılma veya küçükte olsa çarpmalar sebebiyle zarar görebilmektedir. Bir eşya zarar gördüğünde ise yapılan işinde kıymeti doğal olarak kalmamaktadır. Bunun bilincinde hareket etmekte ve eşyaları düzgün olarak paketlemeye ayrı bir özen göstermekteyiz.

Bina İçi Taşımacılık

Paketlenen eşyalar bina içinden taşınacaksa çalışanlarımız çok dikkatli şekilde el ile nakliye sürecini başlatmaktadır. Bina içi eşya nakliyesi esnasında eşyaların sarsılmaması ve sağa sola çarpmaması önemlidir. bursa evden eve nakliyat şirketimizin deneyimli personelleri eşyaları sarmadan ve çarpmadan taşıma konusunda başarılıdır. Kırılma ve zedelenme olmaması için her adım dikkat ile atılmaktadır. Eb eşyaları çalışanlarımız tarafından koordineli hareket edilerek güvenle bina dışına nakliye aracının yanına götürülmektedir.

Asansörlü Nakliye

Bursa evden eve nakliyat işlemlerinde asansörlü taşımacılık yapma gereğide doğabilmektedir. yüksek binalarda bulunan dairelere eşyaların bina içinden çıkarılması bazen mümkün olmamakta veya çok aşırı zahmet gerektirmektedir. Böyle durumlarda asansörlü nakliyat yapmak en doğru seçenektir. bursa asansörlü nakliyat işlemimiz ile bina dışına kurduğumuz asansör ile yüksekte bulunan dairelerden eşyaları aşağı indirebiliyor veya yukarıya çıkarabiliyoruz. Hızlı ve çok güvenli bir şekilde bu işlemi gerçekleştiren evden eve nakliyat firmamız müşterilerini memnun etmeyi her zaman için başarmaktadır.

Eşyaların Nakliye Aracıyla Taşınması

Eşyalar nakliye aracına istiflenip harekete geçildiğinde her zaman en güvenli yol güzergahları kulanılır. Ev eşyası taşımacılığı sırasında eşyaların sarsılmaması önemlidir. usta şöförlerimiz hız sınırlarına uygun hareket etmekte ve eşyaları sarmadan götürmek için dikkatli şekilde aracı sürmektedir. Trafik kurallarına harfiyen uyulmakta ve müşterilerimizin eşyaları güvenle yeni adrese götürülüp teslim edilmektedir.

Eşyaların Eve Çıkarılması

Bursa nakliye şirketimiz ev eşyalarını çok dikkatli bir biçimde evinize çıkarmaktadır. Taşımacılık işlemi personellerimiz tarafından bina içinden gerçekleşecekse elle tüm eşyalar çok dikkat edilerek yukarı çıkarılmaktadır. Eşyalar asansör kullanıp çıkarılacaksa bina dışiına en uygun konuma asansör kurulumu yapılmaktadır. Asansör doğru noktaya konumlandığında eşyalar bina dışından hızlıca yukarıya çıkarılır ve yukarıda bulunan çalışanlarımızda eşyaları içeriye alır. Bursa evden eve nakliyat hizmetimiz eşyaların çıkarılmasının ardından montaj aşamasıyla devam etmektedir.

Montaj

Eşyaların bir kısmı nakliye sürecinin başında demontajla sökülmektedir. montaj işlemiyle sökülen eşyalar tekrar bir araya getirilmektedir. Nakliyat Bursa şirketimiz montaj işlemini kaliteli işçiliği bulunan uzman ekipleriyle yapmaktadır. Kusursuz montajın önemini bilen ve ona göre hareket eden Bursa evden eve eşya taşımacılığı şirketimiz işini en doğru şekilde yapmaya her an özen göstermesi ile ünlüdür. Montaj aşamasının sona ermesiyle birlikte bursa evden eve nakliyat hizmetimizde son bulmuş olur.

Bizi Seçmeniz İçin 4 Önemli Etken

İlk olarak sigortalı taşımacılık yapıyoruz. Evden eve nakliyat Bursa işlemlerimiz hep sigortalı olarak gerçekleştiği için eşyalar güven altındadır. Para harcayıp özenerek aldığınız ev eşyalarınızın tek parça ve zarar görmeden taşınması için siz de firmamız tercih etmelisiniz. Sigortalı eşya nakliyesi yaptırmanın ayrıcalığınıda mutlaka yaşamalısınız.

ikinci olarak evden eve nakliyat bursa şirketimiz deneyimlidir. Uzun yılların getirdiği deneyimden en güzel şekilde istifade etmekte ve yaptığımız taşımacılık işlemlerine yansıtmaktayız. Taşınma sürecin deneyimin önemi büyüktür. Bursa nakliyat firmamızın tüm personelleri eğitimli vede deneyimlidir.

Üçüncü olarak Bursa nakliye şirketimiz uygun fiyatlara taşımacılık yapmaktadır. Biz her zaman için müşterilerimizin bütçesini önemsemekte ve daha az ödeyip güvenle taşınabilmeleri için çalışıp gayret sarfetmekteyiz. Her bütçeye hitap eden evden eve nakliyat Bursa hizmetlerimiz ile her daim emrinize amedeyiz.

Dördüncü etkense müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi ve alakadır. Bursa evden eve eşya taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanan müşterilerimizin memnuniyeti için her şeyi yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin çok daha kolay ve strese girmeden taşınabilmesi için her adımı atmaktayız. Müşterilerimize karşı uzman personellerimiz her zaman güler yüz ve saygı çerçevesinde yaklaşmaktadır.

Kaliteli, hesaplı, sigortalı ve hızlı ev nakliyatı için aşağıda yer alan telefon numaramızı kullanıp bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Evden Eve Eşya Taşımacılığı Telefon Numarası

→ 0552 346 16 34 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here