Ana sayfa Haberler Bursa Evden Eve Taşımacılık Firmaları

Bursa Evden Eve Taşımacılık Firmaları

108
0

Bursa evden eve taşımacılık firmalarından olan şirketimiz müşterilerinin kusursuz hizmet almasını öncelikli görev olarak belirlemiştir. Sizlere en iyiyi sunmak için gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Kaliteden asla taviz vermeyen şirketimiz uygun fiyat anlayışı ile de dikkatleri üzerinde toplamaktadır. Bursa evden eve nakliyat firmamızın üst düzey işlemlerinden siz de yararlanmaya ne dersiniz?

Bursa Evden Eve Taşımacılık

Bursa evden eve taşımacılık şirketimiz sigortalı nakliye yapması nedeni ile de çok popülerdir. Kırılma ve çizilme sorunlarını yaşatmayan firmamız eşya güvenliği konusunda çok hassastır. Emek ve para ödeyip aldığınız eşyalarınızın zarara uğramaması için siz de profesyonelliği ile ön pşlana çıkan firmamızla el sıkışmalısınız. Hızlı ve güvenli taşımacılık işlemlerimiz sizin de kalbinizi fethedebilir.

Nakliye Hizmetlerimiz Nelerdir?

Demontaj: Eşyaların söküm işlemine demontaj denir. Nakliye esnasında eşyaların bir bölümünün sökülerek taşınması gerekmektedir. Geniş mobilya takımı gibi eşyalar uzman çalışanlarımız tarafından özenle sökülmektedir.

Ambalajlama İşlemi: Eşyaların doğru şekilde paketlenmesi önemlidir. Her eşyayı kendine uygun ambalajlama malzemeleri ile paketlemekte ve sarsılma tarzı sorunlara karşı eşyaların direncini en yüksek seviyeye getirmekteyiz. Paketleme ürünlerini en kaliteli malzemelerden seçmekteyiz.

Asansörlü Nakliyat: Bina dışından eşyaların taşınması gerektiğinde asansörlü nakliye işlemimiz devreye girmektedir. bursa nakliyat firmamız asansörlü taşımacılık konusunda güven vermektedir. Profesyonel ekiplerimiz asansörlü nakliyat hizmetimizi kusursuz olarak gerçekleştirmektedir.

Montaj İşlemi: Demontaj ile sökülen eşyaların yeni adresinizde yeniden birleştirilmesi gerekmektedir. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz montaj işlemini deneyimli çalışanları ile yerine getirmektedir. Sökülen eşyalar itina ile yeniden bir araya getirilmektedir.

Bursa Nakliyat Telefonu

0552 346 16 34

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here