Ana sayfa Haberler Bursa İstanbul Nakliye

Bursa İstanbul Nakliye

119
0

Bursa İstanbul nakliye firmaları arıyorsanız Bursa nakliyat firmamızın hizmetlerinden yararlanmayı düşünebilirsiniz. Bursa İstanbul nakliye hizmeti de sunan firmamız hızlı ve güvenli eşya taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

Bursa İstanbul Nakliyat

Bursa evden eve nakliyat, Bursa asansörlü eşya taşımacılığı ve Bursa şehirler arası nakliyat işlemleri ile sektöründe yıldızını parlatan nakliye firmamız her bütçeye uygun ekonomik çözümler sunmaktadır. Ekonomik olarak zorlanmadan nakliye hizmeti almak istediğinizde sizde Bursa eşya taşımacılığı firmamız ile görüşmelisiniz. Bursa şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz arasında yer alan Bursa İstanbul nakliye işlemimiz çok uygun fiyatlıdır. Profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen Bursa İstanbul nakliyat hizmetimizde demontaj, asansörlü nakliyat, kaliteli paketleme ve montaj gibi pek çok aşama bulunmaktadır.

Bursa İstanbul Nakliyat Demontaj İşlemi

Bursa İstanbul nakliye işlemi demontaj ile başlamaktadır. Mobilya ve dolap kapakları gibi birçok eşya demontaj ustalarımızdan tarafından büyük bir dikkatle sökülmektedir. Demontaj işleminin usta ellerde yapılması çok önemlidir. Yanlış veya özensiz yapılması halinde eşyalarınızın zarar görme olasılığı çok yüksektir. Bursa nakliyat firmamız her işite olduğu gibi Bursa İstanbul nakliyat işleminde de demontajın mükemmel yapılmasına ayrı bir özen göstermektedir.

Bursa İstanbul Nakliye Paketleme İşlemi

Bursa İstanbul şehirler arası nakliyat hizmetimizde eşyaların paketlenmesine büyük özen gösterilmektedir. Demontaj ile sökülen eşyalar dahil olmak üzere müşterimizin tüm eşyaları kendi özelliklerine göre gruplara ayrılır. Gruplara ayrılan eşyalar uzman çalışanlarımız tarafından kendilerine özgü özellikleri göz önüne alınarak onlara en uygun ambalajlama ürünleri seçilerek paketlenir. Paketleme esnasında en kullanışlı ve kaliteli ambalajlama ürünlerinin kullanılmasından Bursa nakliyat firmamız asla taviz vermemektedir.

Paketleme İşleminin Önemi

Nakliyat sırasında paketleme işlemi doğru yapılmadığında eşyaların kırılması veya çizilmesi neredeyse kaçınılmaz hale gelir. Eşyaların olası darbe ve sarsıntıya karşı en korunaklı hale getirilmesi ise paketleme sayesinde olmaktadır. Maliyeti düşürmek adına paketleme malzemelerinde ucuza kaçılırsa eşyalar yine risk altında olacaktır. Bursa nakliyat firmamız masraftan asla kaçınmamakta ve tüm eşyaları en doğru şekilde paketlemektedir. Bursa nakliye firmamız koli ağırlığı konusunda da gerekli hassasiyeti göstermektedir. Koli ağırlığı asla aşılmamakta ve müşterilerimizin eşyaları kesinlikle risk altına sokulmamaktadır.

Eşyaların Araca Taşınması

Paketlenen ev eşyaları alanında deneyim sahibi personellerimiz tarafından taşınmaktadır. Eğer müşterimiz yüksek bir katta oturuyorsa eşyalar asansörlü nakliyat işlemi ile aşağı indirilmektedir. Bursa İstanbul nakliye işlemlerimizde de gerekli hallerde asansörlü taşımacılık yapılmaktadır. Asansörlü nakliyat hem zamandan kazandırmaktadır hem de eşyaların çok güzenli biçimde aracın yanına indirilmesine olanak tanımaktadır. Bursa İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimiz sırasında yüksek katlar için asansörlü eşya taşımacılığı işlemimizi her zaman için hazır durumda bekletmekteyiz. Eğer eşyalar bina içerisinden el ile indirilecekse uzman çalışanlarımız çok dikkatli şekilde tüm eşyaları aracın yanına taşımaktadır.

Eşyaların Araca Yüklenmesi

Bursa İstanbul nakliye hizmetimizde eşyalar araca çok büyük dikkat ve belirli bir düzen içerisinde yerleştirilmektedir. Eşyaların sarsıntıya karşı en iyi şekilde konumlandırılması önemlidir. Bursa nakliyat firmamız Bursa İstanbul nakliyat hizmetlerinde de eşya güvenliğini ilk sıraya koymaktadır. Düzenli ve güvenli şekilde yerleştirme işlemi tamamlanmadan araç kesinlikle yola çıkmamaktadır.

Eşyaların Yeni Adrese Götürülmesi

Bursa İstanbul nakliye işlemi eşyaların araca yüklenmesinin ardından belirlenen adrese doğru nakliye aracının yola çıkması ile devam etmektedir. Önceden belirlenmiş olan en hızlı ve en güvenli yol güzergahları izlenerek nakliye gerçekleştirilmektedir. Bursa İstanbul nakliyat işlemi esnasında tüm trafik kurallarına uygun hareket edilmektedir.

Bursa İstanbul Nakliye Eşyaların Teslimi

Bursa İstanbul nakliye işleminde belirlenen adrese varılmasının ardından eşyalar verilen adrese çıkarılmaktadır. Taşıma işlemi eşyaların çıkarılacağı kata göre belirlenmektedir. Yüksek bir kata eşyalar çıkacaksa asansörlü nakliyat ile eşyalar taşınmaktadır. Taşıma işlemi için asansöre ihtiyaç yoksa uzman personellerimiz el ile eşyaları belirlenen adrese çıkarmaktadır.

Bursa İstanbul Nakliyat Montaj İşlemi

Eşyalar belirlenen adrese çıkarılınca montaj işlemine başlanmaktadır. Nakliye hizmetinin başında gerçekleştirilen demontaj işlemi ile sökülen tüm eşyalar montaj işlemi ile yeniden birleştirilmektedir. Montaj hizmeti uzman personellerimiz tarafından büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirilen bir işlemdir. Bursa İstanbul nakliyat işlemimiz eşyaların montajının tamamlanması ile sona ermektedir.

Bursa İstanbul Nakliyat Telefonu

→ 0552 346 16 34