Ana sayfa Haberler Bursa Nakliyat Hizmetleri

Bursa Nakliyat Hizmetleri

118
0

Bursa nakliye ihtiyaçlarının karşılanmasına önemli bir rol oynayan nakliye şirketimiz, müşterilerinin ihtiyacı olan ev ve iş yeri taşımacılığını profesyonel ekipleriyle ve sigortalı olarak yapıyor. Evinizin veya iş yerinizin başka adrese taşınması gerekiyorsa firmamızın geniş ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini değerlendirmelisiniz.

Evbil Nakliyat

Müşteri Hizmetleri

→ 0552 346 16 34 

Bursa Ev Taşıma

Bursa ev taşıma işlemlerimizin maliyeti uygundur. Müşterilerimizin nakliye için daha az ödeme yapabilmesine olanak tanıma adına pek çok kolaylık sağlıyoruz. Tüm nakliye işlemlerimiz sigortalı olduğu için eşyalar güvence altındadır. Kırılma ile çizilme tarzı eşyalara zarar veren durumların yaşanmaması için deneyimli çalışanlarımız çok dikkatli hareket etmektedir. Bursa ev taşıma hizmetimiz içerisinde demontaj gibi önemli nakliyat işlemleri de yer almaktadır. Demontaj işleminin doğru gerçekleşmesi eşya güvenliğini direk etkileyen bir konudur. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz uzman demontaj ustaları ile sökümü gerçekleştirmekte ve eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Sökme işlemini deneyimsiz biri yaparsa eşyalarınızın başına olumsuz şeyler gelebileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Deneyimini, bilgisini ve alt yapısını birleştiren evden eve nakliyat Bursa firmamız eşyalarınıza gereken hassasiyeti göstermektedir. Demontaj sırasında vida gibi parçaların eşya yüzeyinde kalması ciddi sıkıntılar doğurmaktadır. Bunun önüne geçmek için demontaj işlemini yapanların dikkati bir an olsun yaptığı işten ayırmaması gerekir. Bursa nakliyat şirketimizin profesyonel ekipleri tekrar ve tekrar eşyaları kontrol etmekte ve eşyalara zarar verebilecek her türlü koşula karşı gerekli önlemleri almaktadır.

Demontaj Hangi Eşyalara Uygulanır?

Geniş mobilya takımları, gardrop, kapı kolları, dolap kapakları, kitaplık, duvar üniteleri, ayakkabı dolabı, çok amaçlı yemek masaları, piyano, isteğe göre store perdelikler, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve mikro dalga fırın gibi eşyalarınız Bursa evden eve nakliyat şirketimizin demontaj ustalarınca söküm işlemine tabi tutulmaktadır.  Maddi kayba uğratmadan bu eşyaların sökülebilmesi ise demontaj ustasının mahareti ve el becerisi ile alakalıdır. Bursa ev taşıma işlemlerimizde alanında ne çıkan demontaj ustalarına yer veriyoruz. Sökülmesi gereken eşyalarınızı titizli ile ele alıyoruz. Müşterilerimizin sunduğumuz Bursa ev taşıma işleminden memnun kalması bizim için önemlidir. Size en iyi nakliye işlemini sunabilmek için adeta kendimiz ile yarış halindeyiz. Söküm sırasında elektronik eşyalarınızın veya duvar ünitesi gibi eşyalarınızın zarar görmemesi için siz de sigortalı evden eve nakliyat yapan şirketimizle anlaşmalısınız.

Geniş Mobilya Takımları Nasıl Sökülüyor

Koltukların yan kolları taşıma sırasında zarar görmesin diye ekiplerimiz tarafından işleme tabi tutulur. Özenli bir şekilde vidaları sökülerek yan kısımlar itina ile ayrılır. Çok amaçlı  koltuksa üretici firmanın talimatlarını izleyen deneyimli çalışanlarımız sorunsuz şekilde söküm işlemini gerçekleştirmektedir. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz mobilya takımlarının demontajı konusunda da uzmanlaşmıştır. Eşyalarınızın zarar görmeden söküleceğinden hiç kuşkunuz olmasın.

Gardolap Demontajı

Bursa nakliye şirketimizin çalışanları gardrop kapaklarını sökerek işe başlamaktadır. Kapak kolları ve menteşeleri de yine tarafımızca sökülmektedir. Bu parçaları sökmemizin gayesi ise istif sırasında çizikler oluşmasının önüne geçmektir. Üst kapağında sökülmesiyle birlikte yan kısımların çıkarılma işlemine geçilmektedir. Bursa ev taşıma şirketimizin çalışanları tüm vidaların çıkarıldığına emin olduktan sonra paketleme işlemi için gardropu ambalajlama hizmetini sunacak personellerimize teslim etmektedir.

Kitaplık Söküm İşlemi

Bazı evlerde çok geniş kitaplıklar bulunmaktadır. Sizin de kitaplığınız geniş ie ve zarara uğramadan sökülüp yeni adresinize taşınmasını istiyorsanız deneyimimize güvenebilirsiniz. Kitaplık demontajını da en güzel şekilde icra etmekteyiz. Kitaplığınız üretici firmanın talimatlarına uygun hareket edilerek sökülmektedir. Tüm vidaları hızlı ve doğru şekilde söken çalışanlarımız en küçük bir çiziğin oluşmasına dahi müsaade etmemektedir.

Duvar Üniteleri

Duvar ünitelerinin sökümü de yine tarafımızca gerçekleştirilen hizmetlerdendir. Alt ve üst kısım dikkatli bir şekilde demontaj işlemine alınır. Söküm esnasında ünitenin zarar görmemesi için çok dikkatli hareket edilir.

Ayakkabı Dolapları

Küçük ayakkabı dolaplarının demontaj işlemine ihtiyacı bulunmamaktadır. Ancak ayakkabı dolabınız büyük ve geniş ise sağlıklı şekilde taşınabilmesi için sökülmesi gerekmektedir. Bina içinden nakliyat işlemi gerçekleşecekse ayakkabı dolabının sökülmeden taşınması imkansız hale gelebilmektedir. Tecrübeli çalışanlarımız yeteneklerini her alanda olduğu gibi bu konuda da sergilemekte ve problemsizce söküm aşamasını bitirmektedir.

Çok Amaçlı Yemek Masalarının Söküm

Yemek masalarının kırılmadan ve çizilmeden taşınabilmesi için ayak kısımlarının sökülmesi gerekmektedir. Bazı Bursa evden eve nakliyat firmaları bu işlemi es geçtiği için yemek masaları zarar gören çok sayıda kişi bulunmaktadır. Bursa nakliyat şirketimiz asla üşengeçlik yapmamakta ve müşterilerinin eşyalarına gerekli değeri tüm nakliye süreci boyunca göstermektedir. Yemek masalarının ayak bölümlerinin sökülmesi nakliye işlemini de kolaylaştıran bir unsudur. Taşınması daha kolay hale gelmekte ve nakliyat aracınca  az yer kaplayıp sarsıntıya karşıda daha dayanıklı hale gelmektedir.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bursa evden eve nakliyat hizmeti alacağınız zaman dikkate etmeniz gereken konular bulunmaktadır. Örneğin evinizde bulunan özel eşyalarınızı ve takılarınızı gibi değerli eşyalarınızı biz eve girmeden önce toplamanızı rica ediyoruz. İş ahlakı ve ciddiyetinden ödün vermeyen personellerimiz unutsanız dahi bu eşyalarınızı size teslim edecektir. Yine de bu tarz değerli eşyalarınızı kendinizin toplamanızı tercih ediyoruz.

Mutfağınızı kendiniz toplayacaksanız eşyalarınızı paketlerken muhakkak kolilerin üzerine esneme sağlayacak malzemeler koymalısınız. Aksi halde nakliye esnasında eşyalarınız kırılma riski ile karşı karşıya kalabilir. Bizi arayıp dilerseniz mutfak eşyalarınızı nasıl paketlemeniz gerektiğini çok detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Paketleme Aşaması

Eşyaların paketlenmesi en önemli konulardandır. Eşya güvenliğini direk alakadar etmektedir. Doğru paketleme demek eşyaların güvenle taşınması anlamına gelmektedir. Yapılan yanlış paketleme ise eşyaların ziyan olmasına neden olmaktadır. Bursa ev taşıma işlemlerimizde paketlemeye ayrı bir hassasiyet ile yaklaşmaktayız. En kaliteli ambalajlama ürünleriyle paketlemeyi gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın kırılmaması için hiç bir masraftan kaçınmıyoruz. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz paketlemeyi yaparken öncelikle her eşyayı kendi özelliklerine göre ayırmaktadır. Eşyaların kendine has özelliklere göre ambalajlanması ise paketlemenin kalitesini artı yönde etkilemektedir. Bursa nakliye şirketimizle anlaşmanız halinde siz de en profesyonel paketleme hizmetini alacağınızı bilmelisiniz. Gardrop aynalarını ele alalım. Aynalarınızın Bursa ev taşıma işlemi sırasında kırılmaması için doğru şekilde paketlenebilmesi gerekmektedir. Firmamız bu işleme en uygun malzemeyi seçip kullanmakta ve aynalarınızın zarara uğramasını engellemektedir. Sökülen koltuklar da aynı şekilde sarsıntıya ve darbeye karşı en dayanıklı şekilde paketlenir. Hiç bir eşyanız zarar görmeden yeni ev adresinize taşınsın istiyorsanız Bura evden eve nakliyat şirketimize alo demelisiniz.

Eşyalarınızın Nakliye Aracına Götürülmesi

Bursa ev taşıma şirketimiz eşyalarınızı aracın yanına profesyonelce taşımakta ve eşya güvenliğine dikkat etmektedir. Ev eşyalarınızın bina dışından taşınacaksa asansör kurmaktayız. Bursa asansörlü nakliyat işlemimize sigortalıdır. Hızlı bir şekilde taşınılmasına imkan tanır. Taşıma sırasında ekiplerimiz daha az efor sarf ettiği için tüm dikkatlerini işlerine verebilmektedir. Bina sakinleri de asansörlü nakliyat işlemi ile rahatsız edilmemiş olur. Bina içinden eşyalarınız taşınacaksa bu işlem el ile gerçekleştirilir. Tecrübeli çalışanlarımız eşyaları sarsmadan ve mümkün mertebe sessiz hareket ederek nakliyeyi tamamlamaktadır. Araca getirilen eşyalar işe en profesyonel şekilde istiflenir. Düzgün ve sağlıklı biçimde eşyalar araca yüklendiğinde sarsıntı yüzünden zarar görme olasılıkları da ortadan kalkış olur.

Montaj İşlemi

Eşyalarınızın verdiğiniz adrese götürüldüğünde taşıma işlemine geçilir. Bina içindense el ile, bina dışından olacaksa gene asansör kurularak nakliye hizmeti gerçekleştirilir. Eşyalarınızın yeni ev adresinize çıkarıldığında Bursa evden eve nakliyat şirketimizin montaj ustaları işe koyulmaktadır. Demontaj ile sökülen gardrobunuzdan yemek masanıza ve koltuk takımlarınıza kadar tüm eşyalarınız montaj ile ilk haline geri getirilir. Montaj aşamasını en güzel şekilde gerçekleştiren ekiplerimiz sizin de beğeninizi kazanacaktır.

Bursa Ev Taşıma Fiyatımı Nasıl Öğrenebilirim?

Ev eşyalarınızın nakliyesi için ödemeniz gereken miktarı yalnızca ekspertiz yaptırarak öğrenebileceğinizi bilmelisiniz. Ekspertiz işlemi gerçekleştirilmeden nakliyat ücretini söylemek imkansızdır. Çünkü taşınacak eşyanızın sayıca azlığı veya çokluğu, götürülmesini istediğiniz adres, asansör kullanılıp kullanılmayacağı, kaç personel veya nakliyat aracı gerektiği gibi konular ev taşıma ücretini etkilemektedir. Bursa evden eve nakliye şirketimiz ekspertiz işlemlerini ücret almadan yapmaktadır. Nakliyat firmamıza ulaşarak siz de ücretsiz ekspertiz yaptırabilir ve Bursa ev taşıma fiyatınız ile ilgili net bilgi edinebilirsiniz. Bursa evden eve taşımacılık fiyatları ve çok daha fazlası için bize alo demeniz yeterli.

Evbil Nakliyat

Müşteri Hizmetleri

→ 0552 346 16 34 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here