Ana sayfa Haberler Eşyalar Nasıl Taşınmalı?

Eşyalar Nasıl Taşınmalı?

126
0

Ev veya ofisinizi taşıtmaya ihtiyacınız varsa sizde eşyalarınızı doğru şekilde taşıyacak bir nakliye şirketi ile anlaşmalısınız. Aksi halde eşya nakliyesi esnasında birçok eşyanız zarar görebilir ve taşındığınıza bile pişman olabilirsiniz. Bursa ev taşıma işlemlerinin kalitesi ile ünlenen Bursa evden eve nakliyat şirketimiz eşya güvenliği için her tedbiri almaktadır. Eşyaları doğru şekilde taşıyan şirketimiz profesyonel ve sigortalı taşımacılık yapmaktadır. Firmamızın eşsiz ve kusursuz eşya taşımacılığı işlemlerinden yararlanmanız vereceğiniz en mantıklı kararlardan birisi olacaktır.

Eşyaları Nasıl Taşıyoruz

Öncelikle tüm eşyaları demontaj işlemi uygulayıp söküyoruz. Demontaj işlemi uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleşen bir işlemdir. Demontaj ile sökülen eşyalarda vida gibi parçaların kalmamasına çok büyük özen gösterilmektedir.Çünkü nakliyat sırasında bu küçük parçalar eşyaların çizilip zarar görmesine sebebiyet verebilmektedir. Demontaj işlemi kusursuz bir şekilde gerçekleştirildikten sonra profesyonel çalışanlarımız eşyaları paketlemeye başlamaktadır. Paketleme aşamasında en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullanmakta olan Bursa evden eve nakliyat şirketimiz her eşyayı kendi özelliklerine göre paketlemeye ayrıca dikkat etmektedir. Paketleme bittiğinde ise eşyalar bina içinden taşınacaksa el ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Bina içinden değilde bina dışarısından nakliye yapılacaksa asansörlü nakliyat hizmetimiz devreye girmekte ve tüm eşyalar güven içinde ve çok daha hızlı biçimde bina dışından aracın yanına indirilmektedir. Araca yükleme işlemi ise dikkatlice gerçekleştirilmekte ve tüm eşyalar sarsıntıya karşı tedbirli biçimde yerleştirilmektedir. Eşyaların yükleme işlemi bittiğinde ise en güvenli ve hızlı yol güzergahları kullanıp eşyalar belirtilen adrese yolu yola çıkmaktadır. Bursa evden eve taşımacılık şirketimiz eşyaları taşırken tüm trafik kurallarına uygun şekilde nakliye işlemini gerçekleştirmektedir. Eşyalar verilen adrese ulaştırıldığında taşıma işlemi aşamasına geçilir. Eşyalar yüksek bir kata çıkarılacaksa yine asansörlü nakliye işlemini devreye sokan Bursa evden eve nakliyat firmamız profesyonel ve sigortalı şekilde tüm eşyaları yeni ev ya da ofisine çıkarmaktadır. Eşyaların tamamı çıkarıldığında ise montaj ustalarımız devreye girerek demontaj işlemiyle sökülen her eşyayı yeniden bir araya getirmektedir. Profesyonelliği ve iş ahlakıyla nakliyat sektöründe her geçen gün biraz daha öne çıkan evden eve eşya taşımacılığı şirketimiz aracılığıyla siz de sorunsuz ev ve iş yeri nakliyatı hizmetlerini temin edebilirsiniz. Hızlı ve çok uygun fiyatlı Bursa evden eve taşımacılık hizmetlerimiz sizin de hoşunuza gidecektir.

Eşya Nakliyatı Fiyatları

Eşya taşımacılığının fiyatlarını eşya sayısıyla götürülmeleri gereken adres gibi konular belirlemektedir diyebiliriz. Bursa evden eve nakliyat şirketimizle iletişim kurarak ücretsiz ekspertiz işlemimizi kullanabilir ve eşya taşımacılığı hizmeti için ödemeniz gereken miktarı öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

→ 0552 346 16 34