Ana sayfa Haberler Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

356
0

Profesyonellik ve güçlü bir alt yapı isteyen bazı iş alanları vardır. Nakliyat sektörü de bu iş alanları içerisindedir. Evden eve eşya taşımacılığı ve iş yeri nakliyatı gibi konularda en sağlıklı hizmeti alabilmek için ne yaptığını bilen deneyimli bir nakliye şirketi ile anlaşmak gerekmektedir. Bursa evden eve nakliyat hizmetlerindeki üst düzey performansı ile müşterilerinin yüzünü gülümseten Bursa nakliye firmamız, gelişmiş alt yapısıyla deneyimini en güzel şekilde birleştirmeyi başarmıştır. Yılların getirdiği tecrübeyi almış olduğumuz ev ve iş yeri taşımacılığı işlerine yansıtmakta ve müşterilerimizin eşyalarını güvenle yeni adreslerine taşımaktayız.

Evbil Nakliyat

Müşteri Hizmetleri

→ 0552 346 16 34 

Bursa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bursa ev taşımacılığı hizmeti alabileceğiniz ve sigortalı nakliyat işlemleri gerçekleştiren bir firma arıyorsanız bizimle iletişim kurmalısınız. Sigortalı taşımacılık yapan Bursa nakliyat firmamız eşya güvenliğine verdiği değerle de öne çıkmaktadır. Para harcayıp aldığınız eşyalarınızın nakliye sırasında hırpalanıp kullanılmaz hale geldiğini görmemek için siz de deneyimimizden faydalanmalısınız. Özellikle son yıllarda yasal olmadığı halde nakliyat işlemleri yapan çok sayıda kişi ortaya çıkmıştır. Bursa evden eve nakliyat işlemleri sunduğunu iddia eden bu kişiler nedeni ile maddi olarak büyük kayıplara uğrayanların sayısı ise yadsınamayacak kadar fazladır. Maalesef evini taşıtması gerekenlerin pek çoğu kaçak ve sigortasız nakliye işi yapanların verdiği düşük fiyatlara aldanarak daha az ödeme amacıyla taşınma işlemini bu kişilere yaptırmaktadır. Bunun sonucunda ise çizilmiş veya kırılmış eşyalar gibi ortaya hiç görmek istemeyeceğiniz manzaralar çıkmaktadır. Zaten kaçak iş yaptıkları için sigortasız taşımacılık yapan bu kişilere kaybınızın telafi edilmesi için başvursanız bile ulaşmanız imkansızdır. Bir anda daha az maliyetle taşınma hayali binlerce liralık zarar olarak geri dönmektedir diyebiliriz. Tüm bunları göz önüne alarak saygın bir Bursa evden eve nakliyat firması ile anlaşmanız eşyalarınızın güvenliği açısından önem arz etmektedir. Bursa’nın tüm ilçelerine profesyonel nakliye hizmetleri sunan ve sigortalı ev taşımacılığı yapan şirketimiz müşterilerini mağdur etmemekte ve %100 müşteri memnuniyeti için her adımı eksiksiz atmaktadır. Bursa nakliye şirketimiz ile anlaşıp hem sigortalı hem de hesaplı nakliyat hizmetleri temin edebilirsiniz. Firmamızın sunduğu nakliye hizmetlerinde demontaj, kaliteli ambalajlama, asansörlü nakliyat ve montaj gibi birçok işlem de yer almaktadır. Bu işlemlerin her biri ayrı bir dikkat ve profesyonellik istemektedir. Alanında eğitimli ve tecrübeli çalışanlarımızın gelişmiş nakliyat alt yapımızı en iyi şekilde kullanacak bilgi birikimine sahiptir. Teknolojiyi yakınan izlemeyi sürdüren Bursa evden eve nakliyat şirketimiz kendisini devamlı yenilemekte ve teknolojiden istifade etmektedir. Siz de firmamızın nakliye faaliyetlerini gönül rahatlığı ile değerlendirebilir ve eşyalarınızın güvenle yeni evinize telim edilmesini sağlayabiliriz. Şimdi dilerseniz firmamızın sunduğu nakliyat hizmetlerine ve içeriklerine göz atalım.

Demontaj Hizmeti

Bursa evden eve nakliyat işlemleri demontaj ile başlamaktadır. Evinizde bulunan geniş mobilya takımları, kapı kolları, dolap kapakları ve kitaplık gibi eşyalar demontaj işlemine tabi tutularak sökülmektedir. Sökme işleminin yapılması bu eşyaların çok daha rahat ve zarar görmeden taşınabilmesi için gerekmektedir. Bazı eşyaların sökülmeden evden çıkarılması da bazen mümkün olmamaktadır. Demontaj ustalarımız tüm hünerlerini kullanarak eşyaları hızlı ve sorunsuz biçimde sökmektedir. Demontaj aşamasında dikkat edilmesi gereken en önemli konuysa eşyaların yüzeyinde vida ve benzeri parçaların kalmamasıdır. Çünkü eşya yüzeyinde kalacak bir vida bile taşıma sırasında eşyaların çizilmesine neden olabilmektedir. Bursa evden eve nakliyat şirketimizin uzman ekipleri her detaya dikkat etmekte ve defalarca kontrol ettikten sonra ambalajlama aşamasına geçmektedir.

Eşyaların Ambalajlanması

Ev taşımacılığında eşyaların ambalajlanmasına gereken özen muhakkak gösterilmelidir. Eşyaları paketlerken kullanılacak kalitesiz ürünler sarsıntı ve istenmeyen olası darbelere karşı eşyaları korumasız bırakacaktır. Evden eve nakliyat hizmetlerimizin tamamında Bursa nakliye şirketi olarak en kullanışlı ve en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullandığımızı gururla söylemekteyiz. Bazı nakliyat firmaları sırf maliyeti biraz daha azaltmak için eşyaları koruyamayan ambalajlama ürünlerini alıp kullanmaktadır. Evbil Nakliyat olarak bu durumun karşısında olan tavrımızı sürdürüyor ve müşterilerimizin güvenliği için en sağlıklı paketleme işlemini yapmaya devam ediyoruz. Eşyaları ambalajlamadan önce firmamız tüm eşyaları kendi özelliklerine göre guruplara ayırmaktadır. Buradaki amaç paketleme işleminin kalitesini arttırmaktır. Eğer eşyalar kendilerine uygun ürünlerle paketlenirse maksimum güvenlikte sağlanmış olur. Bursa nakliyat şirketimiz ile el sıkışmanız halinde eşyalarınızın en güzel şekilde paketleneceğini bilmelisiniz. Nakliye firmamız koli ağırlığına da çok dikkat etmektedir. Kolilerin standart ağırlığı asla aşılmamaktadır. Paketleme işleminin bitmesiyle birlikte bir diğer adıma, eşyaların nakliye aracına taşınma sürecine geçilmektedir.

Eşyaların Taşınması

Evinizdeki eşyaların tamamı paketlendiğinde eşyalar nakliye aracına taşınmaya başlar. Taşıma işlemi 2 türlü gerçekleşmektedir. Evinizin bulunduğu kat yüksek değilse bina içinden taşımacılık yapılmaktadır. Bina sakinlerine rahatsızlık vermemek adına sessiz hareket eden çalışanlarımız hızlı ve güvenle eşyalarınızı nakliye aracımızın yanına götürür. Ancak eviniz yüksek bir katta ise el ile taşımacılık yerine asansörlü nakliyat yapılmaktadır. Bina dışarısına kurduğumuz asansör ile eşyalarınızın evinizin balkonundan veya penceresinden profesyonelce aşağıya indirilir. Asansörlü nakliyat yapmanın pek çok artısı da bulunmaktadır. Eşyalar daha az sarsılmakta ve personellerimiz daha az efor sarf ettiği için işlerine pür dikkat devam edebilmektedir. Bu sayede hata ihtimalide minimum seviyeye düşmektedir. Bursa asansörlü nakliyat işlemlerimizin bir diğer yararı ise taşınma süreci bina dışından yapıldığı için bina da yaşayanların hiç rahatsızlık duymamasıdır. Binada oturan herkes bina içinden kendi evine rahatlıkla gidebilmekte veya evinden çıkabilmektedir. Ses konusuna ayrıca dikkat eden şirketimiz gürültü yapmadan nakliye hizmeti sunmaktadır. Bursa asansörlü nakliyat işlemimiz ile taşınıyorsanız siz de firmamızın çevre sakinlerini rahatsız etmeyen anlayışından memnun kalacaksınız.

Güvenli Yol Güzergahları

Bursa evden eve nakliyat hizmetimiz eşyaların araca yüklenmesiyle beraber yeni adresinize doğru yola çıkılmasıyla sürmektedir. Bursa nakliye şirketimiz eşya güvenliği konusundaki hassasiyetini burada da sergilemektedir. Bursa nakliyat şirketimiz eşyaların teslim edileceği adres için en güvenli yol güzergahlarını belirlemektedir. Aracın güvenli biçimde ilerleyebilmesi için önceden belirlenmiş yollar kullanılarak yeni adresinize eşyalarınız götürülmektedir. Bursa nakliyat şirketimiz trafik kurallarına eksiksiz uyulması konusunda da çok hassas davranmaktadır. Ev eşyalarınızın verdiğiniz adrese ulaştığında diğer aşamaya geçilmektedir.

Eşyaların Yeni Evinize Çıkarılması

Yeni adresinize ulaştığımızda eşyaların bulunduğunuz kata çıkarılması işlemi yine 2 türlü gerçekleşir. Yüksek bir kata çıkarılacaksa asansörlü nakliyat hizmetimiz devreye girer. Taşındığın kat yüksekte eğilse çalışanlarımı el ile taşıma işlemini gerçekleştirir. Profesyonel ve sigortalı Bursa evden eve nakliyat hizmetleri sunan Evbil Nakliyat şirketimiz eşyaları çıkarınca son aşamaya montaj işlemine geçilir.

Montaj İşlemi

Demontaj ile sökülen eşyalar montaj işlemine tabi tutulup Bursa nakliyat şirketimizin maharetli çalışanlarınca yeniden birleştirilir. Montaj aşamasındaki performansımız müşterilerimizde memnuniyet uyandırmaktadır. Hızlı ve problemsiz şekilde eşyalar ilk haline getirilir. Montaj işleminin bitmesinin ardından Bursa evden eve nakliyat hizmetimiz de sona ermiş olur. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz sayesinde siz de sigortalı ve ekonomik fiyata taşınabilirsiniz. Kaliteli nakliye işlemlerinden hiçbir zaman için ödün vermemekte ve siz değerli Bursa halkına en güzel hizmeti sunmak için gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaktayız. Uygun fiyat politikamızdan ve profesyonel işlemlerimizden siz de yararlanın.

Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Çok merak edilen konulardan biri de evden eve nakliyat ücretleridir. Nakliyat fiyatlarının belirlenebilmesi için ekspertiz işlemi yapılmalıdır. Bursa nakliyat şirketimiz telefon üzerinden ya da evinize gelerek ekspertiz hizmetini gerçekleştirmektedir. Firmamız sunduğu ekspertiz işlemi içinse ücret almamaktadır. Ücretsiz ekspertiz için hemen şimdi bizi arayabilir ve nakliye için yapmanız gereken ödemenin tutarını öğrenebilirsiniz.

Nakliyat Ücretleri Neye Göre Belirlenir?

Nakliyat fiyatlarının belirlenebilmesi için eşya sayınızın, kaçıncı katta oturup yeni ev adresinizin kaçıncı katta olduğu gibi konuların masaya yatırılması gerekmektedir. Taşıma sırasında asansör kullanılıp kullanılmayacağı ya da kaç nakliyat aracı gerekeceği gibi etkenlerde hesaba dahil edilir. Bursa nakliye şirketimiz en uygun evden eve eşya taşımacılığı fiyatını sunmak için tüm kolaylığı sağlamaktadır. Müşterilerinin cebinin dostu olan Evbil Nakliyat firmamız aracılığı ile siz de sigortalı ve hesaplı biçimde taşınabilirsiniz.

Bizi Neden Seçmelisiniz?

Öncelikle nakliyat firmamız sigortalı taşımacılık yapmaktadır. İstenmeyen olumsuz bir durum yaşanması haline Bursa nakliye şirketimiz zararınızı hemen telafi etmektedir. Binlerce lira harcayıp aldığınız eşyaların güvenle taşındığını bilmek bile müşterilerimizin üzerindeki stresi azaltmaktadır. Profesyonel hareket eden bir firmayız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler bulma konusunda başarılıyız. Ayrıcalıklarla dolu nakliye hizmetlerimiz müşteri memnuniyetini kazanmamızı sağlamaktadır. Çalışanlarımız güler yüzlü ve saygılıdır. Eşya güvenliğini sağlama alanında deneyimlidirler. İnsan ilişkilerine çok dikkat eden Bursa evden eve nakliyat firmamız her işinde özenle hareket etmek ve taşıdığı eşyalara dünyanın en değerli eşyaları nazarı ile bakıp buna göre adım atmaktadır. Bizimle anlaşmanız durumunda siz de nakliye gibi sıkıntılı ve stres dolu bir süreci göz açıp kapayıncaya atlatabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek firmamız ve hizmetlerimizle ilgili daha kapsamlı bilgiler alabilirsiniz. Dilerseniz bizi merkezimizde ziyaret ederek sıcak bir çayımızı içebilir ve nakliyat işlemlerimizi yakından mercek altına alabilirsiniz.

Evbil Nakliyat

Müşteri Hizmetleri

→ 0552 346 16 34 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here