Ana sayfa Haberler Evden Eve Nakliye

Evden Eve Nakliye

115
0

En saygın Bursa nakliyat şirketleri arasında yer almakta olan firmamız evden eve nakliyeyi büyük bir profesyonellikle gerçekleştirmektedir. Osmangazi evden eve nakliyattan Nilüfer ev taşımacılığına, Yıldırım nakliyattan Gürsu ofis taşımacılığına kadar her türlü hizmeti sunmaktayız. Bursa evden eve nakliyenin çok önemli isimlerinden olan Evbil Nakliyat olarak müşterilerimizin gereksinimlerini hızlı ve makul ücretlere karşılıyoruz.

Nakliyatta Tecrübenin Önemi

Nakliye sırasında görev yapan personellerin tecrübesi işin sağlıklı ve doğru yapılması açısından önemlidir. Eşyaların doğru şekilde paketlemek ve doğru açılardan tutup taşımak eşya güvenliğini sağlamaktadır. Sağa sola çarpmadan eşyaların taşınması o işi yapan ekibin deneyimiyle doğrudan alakalıdır. Ev ve iş yeri nakliyatı yapan Bursa nakliye şirketimiz her zaman için tecrübesiyle alt yapısını birleştirmektedir. Gelişmiş nakliye alt yapımız sayesinde hem daha hızlı taşımacılık yapabilmekteyiz hem de eşyaların güvenliğini eksiksiz olarak sağlamaktayız. Büyük paralar harcayıp aldığınız eşyalarınızın yeni adresinize taşınırken zarar görmemesi için sizde Bursa nakliyat firmamızın tecrübesinden istifade edebilirsiniz.

Demontaj İşlemi Niçin Doğru Ellerde Gerçekleşmelidir?

Ev ve iş yeri nakliyesinin ilk aşaması demontaj işlemidir. Demontaj işlemiyle sökülmesi gereken eşyalar sökülmektedir. Kapı kolları, mobilya takımları ve kitaplık gibi eşyalar sökülmeden taşınamamaktadır. Bu sökme işlemi ise deneyim sahibi ustalarca yapılmadığında sonu felaket olabilmektedir. Hem sökerken eşya zarar görebilmekte hem de yanlış söküldüğü için taşıma esnasında kırılıp çizilebilmektedir. Firmamız ise taşımacılığı profeyonelce gerçekleştiridği için bu tarz problemler oluşmamaktadır. Firmamız demontak işlemini mükemmel şekilde yapmakta ve eşyaların üzerinde vida benzeri parçalar bırakmamaya ayrıca özen göstermektedir. Eşya yüzeyinde kalacak en küçük viba benzeri parçanın bile çizilme gibi ciddi sıkıntılara yol açacağı unutulmamalıdır. Firmamız ile anlaşarak siz de en kaliteli demontak hizmetini temin etmiş olacaksınız.

Evden Eve Nakliye Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle güvenli yol güzergahları seçilerek taşıma işlemi yapılmalıdır. Trafik kurallarına eksiksiz biçimde uyulmaktadır. Eşyalar en kaliteli ambalajlama ürünleri ile paketlenmelidir ki özellikle yolculuk esnasında sarsılma sebebiyle hiç bir eşya zarar görmemelidir. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz her türlü olası riski hesaplamakta ve tedbirlerini önceden almaktadır. Ev veya iş yerinizi taşıtacağınız zaman anlaşacağınız Bursa nakliye firmasının sigortalı nakliyat yaptığına ise emin olmalısınız. Bursa nakliyat şirketimiz ev ve iş yeri taşımacılığını sigortalı olarak gerçekleştirmekte ve müşterilerinin eşyalarını koruma altına almaktadır.

Ekspertiz İle Nakliye Maliyetini Öğrenmek

Bursa eşya taşımacılığı şirketimiz nakliyat maliyetlerinin hesaplanması adına ücretsiz ekspertiz işlemi sunmaktadır. Eşya taşımacılığı için ödemeniz gereken miktarı siz de ücretsiz ekspertiz hizmetimizden istifade ederek öğrenebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Telefon Numarası

0552 346 16 34

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here