Ana sayfa Haberler Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

110
0

Güvenle ev eşyalarınızı taşıtabilmek için Bursa nakliye firmamızla anlaşmayı tercih etmelisiniz. Nakliyat şirketimiz müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmak için teknolojiden de en güzel biçimde faydalanmaktadır. Ev eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktayız. Bursa evden eve taşımacılık şirketimiz dikkati ve profesyonelliği ile beğeninizi kazanacaktır. Hemen ve uygun fiyata taşınmak için nakliye bursa şirketimizin evden eve taşımacılık faaliyetlerini değerlendirebilirsiniz.

Bursa Nakliyat İşlemlerimiz

Bursa evden eve taşımacılık şirketimizin standart olarak nakliye esnasında sunduğu hizmetler şu şekildedir.

Demontaj: Eşyaların söküm işlemine verilen isimdir. Demontaj ile geniş mobilya takımlarından dolap kapaklarına ve kitaplığa kadar pek çok eşya sökülür. Demontajı uzman çalışanlarımız yapmaktadır.

Paketleme: Paketleme aşamasında en kaliteli ambalajlama ürünlerini kullanıyoruz. Eşyaları kendi özelliklerine uygun şekilde gruplara ayırmakta ve sonrasında ambalajlayıp paketlemekteyiz. Sarsıntı ve darbeye karşı eşyaların dayanıklı olabilmesi için paketlemenin doğru yapılması önemlidir.

Asansörlü Taşımacılık: Asansörlü nakliyat işlemleri ile bina dışından ev ve iş yeri eşyaları taşınmaktadır. Bursa nakliye firmamız uzman personelleriyle asansörlü nakliyat hizmetini sunmaktadır. Eşyalar en yüksek katlardan bile güvenle taşınmaktadır. Profesyonelce hareket eden ekiplerimiz kaliteli asansörlü taşımacılık işlemlerine imza atmaktadır.

Eşyaların Verilen Adrese Teslimi: Nakliye firmamız eşyaları güvenli ve hızlı yol güzergahları ile verdiğiniz yeni adresinize taşımaktadır. Bursa nakliye şirketimiz trafik kuralları konusunda da çok hassastır. Tüm trafik kurallarına uyularak nakliye işlemi gerçekleşmektedir.

Montaj İşlemi: Montaj işlemi ile nakliye sürecinin başında sökülen eşyalar yeniden birleştirilmektedir. Bursa evden eve nakliyat firmamız montaj konusunda çok deneyimli çalışanlara sahiptir.

Ücretsiz Ekspertiz

Evden eve taşımacılık şirketimiz ücretsiz ekspertiz yapmaktadır. Herhangi bir para ödemeden siz de nakliye şirketimize ekspertiz işlemi yaptırabilirsiniz. Taşınacak olan eşyalarınızın sayısı ve taşınması gereken adrese bakılarak nakliye fiyatı ekspertiz arkadaşlarımız tarafından belirlenmektedir.

Evbil Nakliyat

Müşteri Hizmetleri

→ 0552 346 16 34 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here