Ana sayfa Haberler Gürsu Nakliyat

Gürsu Nakliyat

120
0

Evden eve eşya taşımacılığı hizmetlerimizle her geçen gün müşteri yelpazemizi genişletmekteyiz. Bursa şehir içi ve Bursa şehirlerarası evden eve nakliyat işlemleri için sizde firmamızın gelişmiş altyapısından yararlanabilirsiniz.

Gürsu Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye işlemlerimiz uygun fiyatlıdır ve profesyonelce yerine getirilmektedir. Eşyaları çok büyük bir özen içerisinde taşıyan profesyonel ekiplerimiz arasında montajdan demontaja kadar her türlü işlem için ustalara yer vermekteyiz. Mobilyalardan dolap kapaklarına ve kitaplığa kadar tüm eşyalar demontaj ustalarımız tarafından itina ile sökülmektedir. Asansörlü nakliyat hizmetlerimiz ile yüksek katlarda oturanlara gerekli hizmeti anında sağlamaktayız. Gürsu nakliye şirketi aradığınızda sizde firmamızla iletişim kurmalı ve deneyimimizden yararlanarak çok daha güvenli bir şekilde taşınmanın ayrıcalığını yaşamalısınız.

Gürsu Nakliyat Ücreti

Gürsu nakliyat ücreti ile alakalı bilgi edinmeniz gerekiyor ekspertiz hizmetimizi değerlendirebilirsiniz. Evden eve eşya taşımacılığı firmamız ekspertiz için hiçbir ücret talep etmemekte ve isteyen herkese nakliyat ücretinin ne kadar tutacağını hızlı bir şekilde bildirmektedir.

Nakliyat

→ 0552 346 16 34 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here