Ana sayfa Haberler Nakliyat Firmasını Nasıl Seçmeliyim?

Nakliyat Firmasını Nasıl Seçmeliyim?

141
0

Yeni bir adrese taşınırken nakliyat firmasını dikkatli seçmelisiniz. Bursa nakliyat firmaları arasında yer alan ve sigortalı taşımacılık yapan şirketimiz müşterilerine mükemmel hizmetler sunmaktadır. Nakliye firması seçerken siz de firmamızı listenize eklemeyi ihmal etmemelisiniz. Saygın Bursa nakliyat şirketimiz ihtiyacınız olan evden eve taşımacılık hizmetlerini hızlı ve sigortalı olarak size de sağlayacaktır.

Sigortalı Nakliyat

İlk olarak görüştüğünüz firmanın sigortalı nakliyat yapıp yapmadığını sormalısınız. Sigortasız eşya taşımacılığının ne denli riskli olduğunu aklınızdan sakın çıkarmayın. Anlaştığınız firma sigorta ev veya iş yeri taşımacılığı yapmıyorsa hiç bir eşyanız güven altında olmayacaktır. Bu nedenle sigortalı hizmet aldığınıza emin olmalısınız. Nakliye esnasında sorun çıkarsa ve eşya ya da eşyalarınız zarar görürse sigortalı taşımacılıkta tüm eşyaların uğradığı maddi kayıp karşılanmaktadır. Fakat siz sigortasız nakliye hizmeti aldıysanız ne zararınızı temin edecek birini ne de bir muhatap bulabilirsiniz. Taşıma sırasında televizyon ya da çamaşır makinanızın zarar gördüğünü düşünün. Sırf daha ucuza taşınmak için sigortasız nakliye işlemi yaptırırsanız bir anda dünya kadar masrafla karşı karşıya kalabilirsiniz. Halbuki sigortalı nakliyat işlemlerimiz öyle uygundur ki hiç bütçenizi zorlamadan taşınabilirsiniz. Bursa evden eve nakliyat hizmetlerimizi yakından tanımak ve detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz.

Demontaj İşlemine Dikkat

Nakliyat sırasında demontaj işlemi öne çıkan konular arasındadır. Anlaştığınız nakliye şirketinin demontaj ustası yoksa veya yeteneği sınırlıysa yine eşyalarınız zarar görme ihtimali yüksektir. Böyle sorunlarla karşılaşmamak için siz de profesyonel taşımacılık yapan Bursa nakliye şirketimizle el sıkışmalısınız. Kaliteli ve sigortalı taşımacılık yapmakta ve müşterilerimizin eşyalarını en iyi şekilde koruyup yeni adreslerine teslim etmekteyiz. Bursa nakliyat şirketimizin tüm çalışanları deneyimlidir. Güçlü bir nakliyat alt yapısına sahip olduğumuzu gururla belirtmek isteriz. Bursa nakliyat firmaları arasında seçim yaparken şirketimizin tüm bu özelliklerini göz önünde bulundurmanızı istiyoruz.

Asansörlü Nakliyat

Bina dışından taşımacılık yapılabilmesi önemlidir. Çünkü bazen yüksek katlardan bina içinden eşya indirmek hem risklidir hem de çok zahmetlidir. Bina dışına kurulan asansör ile eşyalar hem daha güvenli şekilde aşağıya indirilir hem de zamandan da tasarruf edilmiş olur. Bursa evden eve nakliyat ve Bursa iş yeri taşımacılığı işlemlerimizde asansörlü nakliyat işlemi de sunmaktayız. Deneyimli personellerimiz Bursa asansörlü nakliyat hizmetini en güzel şekilde icra etmektedir.

Montaj Aşaması

Bursa nakliyat firması seçerken montajı en iyi şekilde yapacak bir firma ile anlaşmalısınız. Montaj ile sökülen eşyalar birleştirilmektedir. Bu işlem tecrübe ve bilgi isteyen bir işlemdir. Bursa nakliyat şirketimiz montaj aşamasında çok tecrübeli ustalara yer vermektedir. Kaliteli montaj için Bursa evden eve nakliyat işlemimizden yararlanmanız yeterli olacaktır.

Evbil Nakliyat

Müşteri Hizmetleri

→ 0552 346 16 34 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here