Ana sayfa Haberler Nilüfer Nakliyat

Nilüfer Nakliyat

200
0

Taşınma süreci profesyonel iş yapan bir nakliye şirketi tarafından gerçekleştirilmelidir. Bursa Nilüfer’de güven veren bir nakliyat şirketi aradığınızda bizimle irtibat kurabilir, sigortalı ve hızlı nakliye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uzun yıllardır nakliyat alanında sergilediğimiz üst düzey performans ve eşyaları en iyi şekilde koruyarak taşıyor olmamız müşterileri yelpazemizin genişlemesindeki en büyük etkenlerdir. Nilüfer nakliyat gereksinimlerinizi sigortalı ve profesyonel taşımacılık yaparak karşılıyoruz.

Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Nilüfer evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile ev ve iş yerini taşıtmak isteyenlere yardım ediyoruz. Alanlarında uzmanlaşmış çalışanlarımız % 100 güvenli eşya taşımacılığı yapmaktadır. Eşyalarınızda tek çizik dahi olsun istemiyorsanız Bursa evden eve nakliyat şirketimiz ile anlaşmalısınız. Nilüfer nakliyat hizmetimizin içerisinde demontaj, paketleme, montaj ve asansörlü nakliyat gibi aşamalar yer almaktadır. Tüm bu aşamaları Bursa nakliyat şirketimiz sigortalı olarak gerçekleştirmektedir. Yüksek katlarda bulunan eşyaları asansörlü nakliyat işlemimizle indirmekte v paketleme aşamasında en iyi ambalajlama ürünlerini kullanmaktayız. Demontaj ve montaj ustalarımız ise maharetleriyle tam not almaktadır.

Demontaj Hizmeti

Ev ve iş yerinizde bulunan bazı eşyaların daha sağlıklı taşınabilmesi için sökülmesi gerekir. Demontaj işlemi bu nedenle gerekmektedir. Sökme işleminin ise kusursuz yapılabilmesi demontaj ustasının yeteneğine ve dikkatine bağlıdır. Nilüfer evden eve nakliyat hizmetlerimiz sırasında da profesyonel demontaj ustalarımız grev yapmaktadır. Söküm işleminde pek çok ince detay oluğu unutulmamalıdır. Eşyaların doğru şekilde sökülmesi hiç hırpalanma olmadan nakliye hizmetine devam edileceği anlamına gelmektedir. Demontaj sırasında gözden kaçan küçük bir vida parçasının bile eşyaları çizeceğini ve zarar vereceğini bilen Bursa nakliyat firmamız tüm işlerinde gereken kontrolleri eksiksiz gerçekleştirmektedir. Demontaj işlemi yanlış ellerde yapılırsa ortaya hiç görmek istemeyeceğiniz sonuçlar çıkacağını bilmelisiniz. Bazı Bursa nakliyat firmaları deneyimsiz personeller çalıştırdığı için demontaj sırasında aksaklıklar yaşanabilmektedir. Aynı zamanda yine bazı yasal olmayan ama kendisini yasal gibi gösteren kişilerde demontaj işlemini berbat ederek eşyalara kalıcı zararlar verebilmektedir. Tüm bu sorunlara dur diyen ve Nilüfer evden eve nakliyat konusunda öne çıkan nakliye şirketimiz taşınması gerekenlere sigortalı nakliye hizmeti vermektedir. Demontaj gibi özel ve önemli işleri siz de maharetli ustalarımıza bırakabilirsiniz.

Eşyaların Doğru Paketlenmesi Neden Önemli?

Demontaj işlemi tamamlanınca paketleme aşamasına geçiş yapılır. Paketleme ile eşyaların güvenliğinin sağlanması amaçlanır. Doğru ve düzgün paketlenen eşyaların zarara uğrama olasılığı en aza inmiş olur. Nilüfer nakliyat hizmetlerimiz de paketlemeyi uzman çalışanlarımız gerçekleştirir. Tüm eşyalar ilk olarak özelliklerine bakılarak guruplara ayrılır. Guruplara ayrılma süreci bittiğinde her eşyaya en uygun ambalajlama ürünü seçilerek paketlenme süreci start alır. Ambalajlama ürünlerinin en kalitelilerini tercih etmekteyiz. Bunu söyleme nedenimiz bazı nakliye firmalarının kar oranlarını arttırmak adına kalitesiz ambalajlama ürünleri kullanıyor olmasıdır. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz kaliteden taviz vermemekte ve eşya güvenliğini tam olarak sağlamak için hiç bir masraftan kaçınmamaktadr. Doğru ve kullanışlı ambalajlama malzemeleri ile paketleme yapıldığında sarsıntıyla istenmeyen olası darbelere karşı eşyalar güvence atına alınmış olur. Eşya güvenliğini fazlasıyla önemseyen nakliyat şirketimiz taşıdığı eşyalara zarar gelmesin diye her adımı atmaktadır.

Bina İçi Taşımacılık

Nilüfer evden eve nakliyat hizmetinin bir sonraki aşaması eşyaların nakliye aracına taşınmasıdır. Eşyalar bina içerisinden araca götürülecekse el ile nakliye hizmeti verilir. Nilüfer nakliyat işlemlerimizde görev alan personellerimizin hepsi bina içi taşımacılık konusunda profesyoneldir. Eşyaları sarmadan ve sağa sola vurmadan taşımakta ve bize verilen işi en iyi şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bina içinden eşya taşıyacak olan firmanın deneyimli personelleri olmadığında çok sayıda sorun çıkmaktadır. İşte bu nedenle siz de deneyimli bir nakliye şirketi olan Evbil Nakliyat firmamızla anlaşmalısınız. Ev eşyalarınızın değer kaybetmemesi için profesyonel ve sigortalı taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmalısınız.

Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınızın taşınacağı adresiniz yüksek bir katta ise asansörlü taşımacılık yapılmalıdır. Nilüfer nakliyat işlemlerimiz içinde asansör kurulumu ve asansörlü eşya nakliyatı da yer almaktadır. Bina dışından en profesyonel şekilde eşya nakliyesi yapan firmamız bu yönü ile de herkesin saygısını kazanmıştır. Bursa evden eve asansörlü nakliye işlemlerimiz yine deneyimli çalışanlarımız tarafından icra edilmektedir. Bina dışına en uygun konuma kurduğumuz asansör ile balkon veya pencereden tün ev eşyalarını kısa sürede aşağıya nakliye aracının yanına indirebiliyoruz. Nilüfer asansörlü nakliyat hizmetimizden memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Nakliye Aracının Yola Çıkması

Düzgün biçimde nakliye aracına yüklenen eşyaların yeni adresinize götürülmesi süresinde Bursa evden eve nakliye şirketimiz en güvenli yolları seçmektedir. Nakliye esnasında tüm trafik kurallarına uygun bir sürüş gerçekleştirilir. Vermiş olduğunuz adrese hızlı ve güvenle eşyalar nakliyat aracımız tarafından taşınır. Taşıma esnasında araç içindeki eşyaların sarsılmaması için çok dikkatli bir sürüş yapılır. Firmamızın uzman nakliyat çalışanları her ayrıntıya dikkat etmektedir.

Eşyaların Yeni Evinize veya İş Yerinize Çıkarılması

Eşyalarınız verdiğiniz adrese ulaştığında nakliyat süreci taşıma işlemiyle devam eder. Yeni ev ya da iş yeriniz yüksek bir katta bulunmuyorsa uzman ekiplerimiz bina içinden el ile eşyaları çıkarır. Bina içinden taşıma yaparken bina sakinlerine rahatsızlık vermemek için işimizi çok sessiz gerçekleştiriyoruz. Ev eşyalarınızı sarsmadan ve bir yerlere vurmadan yeni adrese çıkarma konusunda uzmanlaşmış durumdayız. Taşıma sürecinin bina dışından yapılması gerekiyorsa asansör kurulumu atlan ilk adımdır. Yeni adresinize eşyaları çıkarmak için en uygun konumu tespit edip asansörü kurmaktayız. Asansörlü nakliye işlemimiz ile bina dışarısından eşyalarınızı hem hızlı hem de çok güvenli biçimde taşıyoruz. Asansörlü taşımacılık işlemlerimiz müşterilerimize zamandan da kazandırmaktadır.

Eşyaların Kurulumu

Evinize çıkardığımız eşyaları Bursa nakliyat şirketimizin personelleri hemen ait oldukları odalara götürmekte ve kuruluma başlamaktadır. Demontaja tabi tutulan sökülen eşyalar montaj işlemiyle tekrar birleştirilir. Kurulum eksiksizce yapılmakta ve eşyalar ilk hallerine geri getirilmektedir. Ne yaptığını bilmeyen veya deneyimi bulunmayan bir Nilüfer evden eve nakliyat hizmeti alırsanız montaj işleminde dahi sorunlar çıkacaktır. Bursa ev ve iş yeri taşımacılığında söz sahibi olan şirketimiz montaj aşamasında da tecrübesini konuşturmakta ve göz açıp kapayıncaya kadar tüm eşyaları kurmaktadır. Nakliyat hizmetlerimizin profesyonelliğinden faydalanıp siz de taşınmak ne kadar rahat oldu cümlesini kurabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize her türlü nakliye işlemini en profesyonel şekilde sunmaya devam etmekteyiz. Eşyaların kurulumun bitmesi ile Nilüfer evden eve nakliyat işlemlerimizde bitmiş olur.

Nilüfer Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliye Bursa hizmetlerimiz kaliteli ve uygun fiyatlı işlemlerdir. Ev veya iş yerinizi profesyonel Bursa nakliyat şirketimize taşıtmanız halinde ne kadar bir ödeme yapacağınızı ekspertiz hizmetimiz ile öğrenebilirsiniz. Nilüfer nakliyat işlemlerinden Bursa şehir içi ve şehirler arası nakliyeye kadar her taşımacılık işlemi için ücretsiz ekspertiz sunuyoruz. Taşınacağınız yeni adresinizin mesafesi ve eşya sayınız gibi konular göz önüne alınıp uzman ekspertiz arkadaşlarımız tarafından fiyat belirlenmektedir. Ücret almadan sunduğumuz ekspertiz işlemi ile siz de taşınmak için ne kadar ödemeniz gerektiği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ekspertiz Niçin Gerekli?

Ekspertiz işlemi yapılmadan taşınma maliyetleri belirlenememektedir. Bu nedenle ekspertiz yaptırmak gerekliliktir. Ekspertiz işlemi gerçekleşmeden fiyat verilmesi mümkün olmamaktadır.

Evbil Nakliyat olarak Bursa evden eve nakliyattan şehirler arası nakliyeye kadar her platformda hizmetler sunuyoruz. Kaliteli ev ve iş yeri taşımacılığı yapıyoruz. Nilüfer nakliyat hizmetlerinizi nakliye şirketimizden temin ederek siz de eşyalarınızın %100 güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Evbil Nakliyat

Müşteri Hizmetleri

→ 0552 346 16 34 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here