Ana sayfa Haberler Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sigortalı Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

121
0

Eşya güvenliğini önemseyen ve her koşulda koruyup gözeten nakliye şirketimiz evden eve eşya taşımacılığını uzmanlaşmış ekipleriyle gerçekleştiriyor. Evden eve nakliyat ihtiyaçlarına en sağlıklı şekilde yanıt verebilmek için personellerimizin eğitimlerini aksatmıyor ve alt yapımızı teknolojiden faydalanıp sürekli güncel tutuyoruz. İşimizi en güzel biçimde yerine getirebilmek için üstümüze düşen görevleri yapmakta ve müşterilerimizin stressiz ve hesaplı şekilde taşınmasını sağlamaktayız. Bursa nakliyat firmalarından bir tanesi olan ve güzel Bursa’mızın her köşesinde ev eşyası taşıyan şirketimiz işinde büyük tecrübeye sahiptir. Tecrübemizden ve güçlü eşya taşımacılığı alt yapımızdan yararlanıp yeni evinize kolayca taşınabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Bursa Hizmetlerimiz

Bursa’nın her ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Nilüferden Osmangaziye, Gürsu’dan Yıldırım’a kadar her bölgede ev taşımacılığı yapıyoruz. Nakliye ihtiyaçlarını hızlı şekilde gideriyor ve bunu çok uygun ücretler karşılığında gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz. Evden eve nakliyat konusundaki başarılarımız müşterilerimizin bizi örnek göstermesini sağlıyor. Değerli müşterilerimizin ilgi ve beğenisine en muazzam şekilde karşılık verebilmek içinse gecemizi gündüzümüze katıp çalışmayı sürdürüyoruz. Evden eve nakliyat işlemlerimiz içinde ücretsiz ekspertiz, demontaj, paketleme, taşımacılık, asansörlü nakliyat ve montaj gibi hizmetler yer alıyor. Bu hizmetlerin her biri sigortalı olarak gerçekleşiyor. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hareket ediyor ve taşınma masrafını en alt düzeyde tutabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hizmet ağımızdan yararlanarak taşınmayı tercih edenler ise her platformda bizden saygıyla ve sevgiyle söz ediyor. Güler yüzlü ve işinin ehli çalışanlarımız güçlü taşımacılık alt yapımızı en güzel şekilde kullanabiliyor. Bursa Beşevler evden eve nakliyattan Bursa Gürsu nakliyata ve Yıldırım iş yeri taşımacılığından Bursa şehirler arası eşya nakliyatına kadar her alanda hizmet veriyoruz. Bursa şehir içi ve Bursa şehirlerarası nakliye işlemlerimiz ile siz de taşınabilir, bunu çok uygun fiyata gerçekleştirmenin farkındalığını hissedebilirsiniz.

Sigortalı Demontaj İşlemi

Nakliye sürecinin en önemli aşamalarından biri demontajdır. Demontaj sökülmesi gereken eşyaların sökülmesi anlamına gelir. Evden eve nakliyat işlemleri sırasında demontajın doğru yapılması önemlidir. Bursa taşımacılık şirketimiz demontaj aşamasında deneyimli ustalarından yararlanmaktadır. Demontaj hizmetimizde sigortalı gerçekleşmekte ve olası en küçük sorunda dahi müşterimiz kesinlikle maddi zarara uğratılmamaktadır. Kapı kollarından kitaplığa ve mobilya takımlarına kadar demontaj işlemine girmesi gereken her eşya ayrı ayrı ele alınmaktadır. Firmamız demontaj konusundaki deneyimini her zaman işine yansıtmaktadır.

Ambalajlama Aşaması

Sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerimizin bir sonraki aşaması paketlemedir. Nakliye şirketimiz eşyaları koruyabilmek adına en kullanışlı ve dayanıklı ambalajlama ürünlerini kullanmaktadır. Paketleme işlemi sağlıklı gerçekleşmelidir. çünkü eşyaları sarsıntı ve çarpmalara karşı ambalajlama korumaktadır. Ambalajlama baştan savma veya beceriksizce yapılırsa haliyle eşyaların güvenliğide riske girmektedir. Bursa evden eve nakliyat şirketimiz eşya güvenliğini asla tehlikeye atmamaktadır. Bu sebepten dolayıda en iyi paketleme malzemelerini seçip kullanmayı sürdürmektedir.

Sigortalı Asansörlü Nakliyat İşlemi

Evden eve nakliyat şirketimizin asansörlü eşya taşımacılığı hizmetinide sigortalı gerçekleştirmektedir. Bina dışı taşımacılığın vazgeçilmezi olan asansörlü nakliyat işlemi ile müşterilerimiz hem zamandan tasarruf etmektedir hem de eşyaların sarsılma tarzı sorunlarla karşı karşıya gelmeden taşınmasını sağlamaktadır. Bursa ev nakliyesi alanında hizmetler veren firmamız asansörlü taşımacılığıda sigortalı yapması sebebi ile adeta göz bebeği olmuştur. Taşımacılık faaliyetlerimizden yararlanıp siz de evinizi güvenle bize taşıtabilirsiniz.

Sigortalı Montaj Hizmeti

Eşyalar verilen adrese çıkarıldığında montaj işlemine geçilir. bursa evden eve nakliyat firmamızın çok tecrübeli montaj ustaları bulunmaktadır. Nakliye sürecinin balında özenle sökülen ev eşyalarınız montaj ustalarımızın hüner dolu ellerinde yeniden birleştirilir. Montaj aşaması dikkat isteyen bir iştir. Tecrübeli bir montaj ustası eşyaları çok kolay şekilde ilk haline getirebilmektedir. Bursa nakliye şirketimiz montaj aşamasını tamamlamasıyla birlikte kendisine verilen taşımacılık işinide bitirmiş olur.

Aşağıda yer alan telefon numaramızı kullanıp kolaylıkla nakliye şirketimize ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm konuların cevaplarını saygılı ve güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz yanıtlayacaktır.

Sigortalı Nakliyat Hizmeti Telefonu

→ 0552 346 16 34 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here